VW připravuje EURO 2008

VisionWorks chystá společně s CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE pro všechny fotbalové fanoušky opravdovou lahůdku v podobě informačního portálu EURO 2008 věnujícímu se mistrovství Evropy ve fotbale, které proběhne v červnu ve Švýcarsku a Rakousku.

Designovou stránku zajistila jako obvykle společnost CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE, která je také hlavním marketingovým vedoucím a provozovatelem portálu. VisionWorks zajistil kompletní programové zázemím, kde bylo využito osvědčené CMS VisionWebBuilder a také FootballLeagueManager pro správu fotbalových lig.


V současné době probíhají finální jednání o zakoupení práv na fotodokumentaci a po jejich zdárném dokončení bude projekt spuštěn.


Hlavní čas projektu přijde až v červnu, kdy se naplno rozběhne šampionát, ale portál bude spuštěn již v průběhu března 2008, aby přinášel informace o dění kolem rezprezentací připravující se na tento fotbalový vrchol.


Zároveň již nyní můžete zakoupit za zvýhodněné ceny reklamní kampaň na tomto portále. V případě zájmu kontaktujte společnost CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE na e-mail sales@czmi.cz

 

06.03.2008

 

ARCHIV AKTUALIT