Euro 2008 spuštěno

Euro 2008 spuštěno

Po fkjablonec.cz a premierleague.cz se VisionWorks významným způsobem podílelo na dalším zpravodajském portálu se zaměřením na fotbal. Vlastním životem začal žít portál euro2008.cz , který si klade ty nejvyšší ambice stát se důležitým zdrojem informací o evropském šampionátu v kopané, který proběhne tento rok v Rakousku a Švýcersku.

Designovou stránku zajistila jako obvykle společnost CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE, která je také hlavním marketingovým vedoucím a provozovatelem portálu. VisionWorks zajistil kompletní programové zázemím, kde bylo využito osvědčené CMS VisionWebBuilder a také FootballLeagueManager pro správu fotbalových lig.


Obsah je aktuálně přebírán z ČTK a nedílnou součástí je také vlastní produkce. V součané době probíhají ještě jednání s dalšími mediálními partnery, kteří by se mohli podílet na obsahu a dosáhnout tak pokud možno co nejvyšší kvality informací na portále euro2008.cz .


Portál obsahuje také RSS kanál přes který jsou informace sdíleny s ostatními weby s podobným zaměřením a v neposlední řadě poskytují návštěvníkům komfort v ohledu na odstupnost informací o novinkách.


Hlavní čas sice přijde až s průběhem šampionátu, ale již nyní můžete zakoupit za zvýhodněné ceny reklamní kampaň na tomto portále. V případě zájmu kontaktujte společnost CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE na e-mail sales@czmi.cz

14.03.2008

 

ARCHIV AKTUALIT