Další úspěch na poli SEO optimalizace

Další úspěch  na poli SEO optimalizace

V březnu 2009 jsme byli pověřeni nelehkou úlohou dostat společnost Elkop na první stranu vyhledávače seznam.cz na klíčové spojení „topná tělesa".

Společnost Elkop již vlastnila poměrně dobře udělané stránky na doméně elkop.cz od konkurenční firmy, ale úspěch se stále ne a ne dostavit. V úvodu jsme si tak položili základní otázku, jestli web komplet předělat nebo udělat ještě jeden. Nakonec vzhledem k dobré kvalitě původního webu, jsme zvolili krok druhý a zřídili novou prezentaci na doméně obsahujici požadované klíčové spojení topne-teleso.cz .Web se od začátku maximálně orientoval na požadované slovní spojení a vyčerpali jsme téměř všechny své poznatky k dosažení cíle, který se nakonec překvapivě rychle dostavil. Již po měsící se web topne-teleso.cz vyskytuje ve vyhledávači seznam.cz na první straně (stav k 16.4.2009) s potenciálem dalšího růstu, pokud budou stránky průběžně doplňovány o novinky a nové produkty.

Nová prezentace tak rychle předběhla původní a po vzájemném prolinkování věříme i v vzestup původní prezentace na doméně elkop.cz.


Při průběžném monitoringu předchozích zakázek s důrazem na optimalizaci můžeme s potěšením konstatovat, že všechny weby si drží slušné pozice a po rychlém nástupu nenásledoval pád do propadlišť dějin. Jedná se především o trezorové e-shopy aaa-trezory.cz , trezory-vama.cz .. , které na slovo trezory obsazují první pozice na obou sledovaných vyhledávačích google a seznam. Také schranky-postovni.cz na spojení „poštovní schránky" stále trůní na první straně. Radost nám dělá také e-shop lisshop.cz , který na spojení „cyklistická obuv" je na seznamu na konci první strany a z vyhledávačů za poslední měsíc přislo více jak 500 nových zákazníků!


Výsledky mluví za vše a věříme, že až budete uvažovat o vylepšení stávající pozice svého webu na internetu nebo o nové aplikaci, oslovíte také VisionWorks. Garantujeme profesionální práci za přiměřené náklady.16.04.2009

 

ARCHIV AKTUALIT